Odtwórz wideo

Historia firmy

Historia Polwire Waknor rozpoczyna się w 2012 roku.
Młoda, ambitna kadra chłopaków zaczyna przygodę
z maszynami zgrzewającymi siatkę.
Lata praktyki sprawiły, że dziś operatorzy dbają o każdy
szczegół produkowanej siatki. Dostawców mamy
pewnych, drut bardzo dobrej jakości, a oferowane
przez nas produkty znajdują zastosowanie w wielu
gospodarstwach domowych, firmach i nie tylko. Naszą
siatką ogrodzisz teren, zabezpieczysz uprawy, zbudujesz
z niej piękne woliery i klatki dla zwierząt.
A na co dzień profesjonalna i uśmiechnięta obsługa
klienta służy fachowym  doradztwem w doborze
właściwego produktu. 

JAKA JEST NASZA FIRMA?

Jesteśmy firmą produkcyjno- handlową, prężnie rozwijającą się zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym. Z naszych usług korzystają przede wszystkim firmy działające w branżach:hodowlanej, rolniczej, budowlanej i ogrodniczej, jednak jesteśmy otwarci na klientów o różnych profilach działalności. Wyspecjalizowana kadra zatrudniona w naszej firmie dysponuje wieloletnim doświadczeniem.

Zajmujemy się doradztwem, projektowaniem: od sporządzenia projektu poprzez przygotowanie egzemplarza prototypowego do rozpoczęcia produkcji. Świadcząc rzetelne usługi stawiamy na długotrwałą współpracę i uczciwe relacje z naszymi kontrahentami. Dążąc do nieustannego rozwoju dbamy przede wszystkim o zadowolenie naszych Klientów mając na uwadze dbałość o jakość naszych produktów.

Duże doświadczenie oraz wyspecjalizowana kadra pracownicza to nasze główne atuty. Przed naszymi pracownikami stawiamy nowe wyzwania, inwestujemy w ich rozwój i stale doskonalimy ich umiejętności. To właśnie dzięki nim świadczymy usługi o najwyższym standardzie, co pozwala zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Firma nasza od czasu powstania systematycznie jest rozbudowywana i modernizowana. Posiadamy nowoczesny i w pełni zaopatrzony park maszynowy co pozwala obniżyć koszty produkcji i skrócić czas realizacji zamówień. Dzięki temu jesteśmy w stanie wytwarzać doskonałe produkty najwyższej możliwej jakości.

Posiadamy własny tabor oraz korzystamy z usług doświadczonych i rzetelnych przewoźników. Naszym atutem jest profesjonalna obsługa klientów i terminowa realizacja dostaw. Działamy na rynku krajowym, jak i europejskim. Naszymi klientami są zarówno klienci indywidualni jak i duże firmy.

Innowacje w naszej firmie są wymogiem współczesnego rynku.
Działalność innowacyjna jest niezwykle ważna, wiąże się z wprowadzaniem zmian, upowszechnianiem wszelkich nowości, udoskonaleniem stanów już istniejących.
Dlatego też stale uczestniczymy w krajowych i międzynarodowych targach branżowych, śledzimy nowości aby nasza oferta (nasze produkty) odpowiadała obowiązującym na rynku trendom