Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2012 roku. Jesteśmy firmą produkcyjno – handlową działającą na rynku krajowym i europejskim. Duże doświadczenie organizacyjne, materiały wysokiej jakości oraz wyspecjalizowana kadra pracownicza to nasze główne atuty.

Przed naszymi pracownikami stawiamy wciąż nowe wyzwania, inwestujemy w ich rozwój i stale doskonalimy ich umiejętności. To właśnie dzięki nim świadczymy usługi o najwyższym standardzie.  Dostawców mamy pewnych, drut bardzo dobrej jakości, a oferowane przez nas produkty znajdują zastosowanie w wielu branżach gospodarczych, chętnie wybierają nas także klienci indywidualni.  Naszą siatką ogrodzisz teren, zabezpieczysz uprawy, zbudujesz piękne woliery i klatki dla zwierząt.

Firma od czasu powstania systematycznie jest rozbudowywana i modernizowana. Posiadamy własny tabor oraz korzystamy z usług doświadczonych i rzetelnych przewoźników. Naszym priorytetem jest profesjonalna obsługa klientów i terminowa realizacja dostaw.
Innowacje w naszej firmie są wymogiem współczesnego rynku. Taka działalność jest niezwykle ważna, wiąże się z wprowadzaniem zmian, upowszechnianiem wszelkich nowości, udoskonaleniem stanów już istniejących. Dlatego też stale uczestniczymy w krajowych i międzynarodowych targach branżowych, śledzimy nowości aby nasza oferta (nasze produkty) odpowiadała obowiązującym na rynku trendom.
Dążąc do nieustannego rozwoju dbamy przede wszystkim o zadowolenie naszych klientów mając na uwadze jakość i niepowtarzalność naszych produktów.

Wykwalifikowani
pracownicy

Rzetelni
dostawcy

Sprawdzenie
przewoźnicy

Nowoczesne
maszyny

Konkurencyjne
wyceny

Terminowa
realizacja

Profesjonalne i trwałe
produkty ze stali

Potrzebujesz kontaktu w sprawie produktów?

Napisz lub zadzwoń na numer:
Tel.: +48 795 508 321
Email: info@polwire.pl

Inwestycja

10 + 7 =

POLWIRE WAKNOR

WIELKOPOLSKA JAKOŚĆ – STALOWA TRWAŁOŚĆ